Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Budowa Domu.

150 Budowlańcy czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY

25 najlepszych Budowlańcy

RobBud

RobBud

Jesteśmy firmą (brygadą) budowlaną pochodzącą z gór działamy od 1996 roku specjalizującą się w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Branża budowlana nie ma dla nas tajemnic możemy zrealizować każdy projekt budowlany. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę klientom indywidualnym oraz firmom. Dlatego warto budować z nami. Jesteśmy kompetentną brygadą górali pracującą zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej i profesjonalnie podchodzimy do każdej inwestycji.
Trotis

Trotis

W 2019 roku postanowiliśmy unowocześnić naszą markę zmieniając logo i nazwę z "Z.R.B. Rem-Dom" na "TROTIS". Wiemy że w branży budowlanej najważniejsze są doświadczenie i wykorzystywanie najnowszych technologii. Posiadamy pełny park maszynowy dzięki czemu możemy realizować projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i deweloperów. Stawiamy na wysoką jakość i skuteczność a wykonane przez nas zlecenia to potwierdzają.
Miedziński Grupa Kapitałowa

Miedziński Grupa Kapitałowa

Miedziński Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. od niemal dwóch dekad dostarcza Państwu najwyższej jakości wyroby z branży stolarskiej. W swojej działalności przestrzegamy czterech fundamentalnych zasad stawiając na: doświadczenie nowoczesność ergonomię i ekologię. W oparciu o te zasady zbudowaliśmy prężnie działającą firmę której produkty trafiają do odbiorców zarówno w Polsce jak i innych krajach Europy
Arkada Budownictwo

Arkada Budownictwo

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo domy gotowe pod klucz domy wg projektów typowych domy wg projektów indywidualnych. Budowa domów energooszczędnych nowoczesnych o skomplikowanych rozwiązaniach architektoniczno-konstrukcyjnych to nasza specjalność. Stosujemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji instalacji automatyki produkcji i montażu stolarki okiennej oraz drzwiowej.
Toma

Toma

Jesteśmy firmą budowlaną która wykonuje usługi głównie na terenie Polski południowej a w szczególności w Wieliczce Krakowie i okolicach. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych a także do Instytucji Publicznych które najczęściej wyłaniają wykonawców budowlanych w przetargach
Dom Top

Dom Top

Firma ”Domtop Zgierz” jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w budowie domów drewnianych zarówno mieszkalnych jak i letniskowych. Wykorzystujemy tradycyjną technologię budowy przy użyciu nowoczesnych sposobów wytwarzania i łączenia elementów.
Pągowski

Pągowski

Firma budowlana z filią w Łodzi specjalizuje się w remontach domów oraz obiektów małego przemysłu. Zgodzie z życzeniami naszych klientów obiekty realizujemy w stanie surowym otwartym zamkniętym a najczęściej z wykończeniem „pod klucz”.
Marian Jarmondowicz

Marian Jarmondowicz

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na terenie całego kraju. Siedziba firmy mieści się w Brużyczce Małej k/Aleksandrowa Łódzkiego posiadamy filie w Mazowieckim i Śląskim
WS Corp

WS Corp

zajmujmy się budową domów od podstaw. - fundamenty mury pracujemy w 5 osobowych brygadach wiec tempo naszych prac jest bardzo szybkie
LITBUD

LITBUD

Firma LitBud - budowa domów jednorodzinnych pod klucz
Pm-Bau

Pm-Bau

Budowa domów - energooszczędnych pasywnych kosztorysy. Kierownik budowy inspektor nadzoru Kraków Małopolska Śląsk
Archeton

Archeton

Budujemy domy na terenie Krakowa i okolic (do 50km) z najwyższej klasy sprawdzonych materiałów : Porotherm Max Solbet Ytong Silka Schiedel Monier Braas etc... Współpracujemy także na tym polu z prężnymi ambitnymi firmami oferującymi nowości z branży. Rozwiązania i materiały izolacyjne Rockwool Ursa Termoorganika Austrotherm zapewniają niskie koszty ogrzewania budynków. Zatrudniamy tylko wysokiej klasy fachowców i udzielamy 3-letniej gwarancji na objęty umową zakres prac.
Darek

Darek

firma oferuje usługę w budowie domów szkieletowych a zarazem energooszczędnych . Posiadamy doświadczenie 20 letnie w tej technologi . Jesteśmy w stanie wybudować dom w 3 miesiące i przekazać klucze
PRO SISTEMA

PRO SISTEMA

Zajmujemy się budową remontami wykończeniami budynków użyteczności publicznej instytucji biur lokali domów mieszkań... Realizujemy zlecenia deweloperskie min. murowanie szpachlowanie malowanie gładź tynki na terenie woj. lubelskiego mazowieckiego. Współpracujemy z profesjonalistami w wielu dziedzinach tj.hydraulika elektryka kosztorysy projekty które są wymagane w uzyskaniu dotacji.
Magma

Magma

Budowa domu z projektu od zero Budujemy od fundamentu do robot wewnętrznych. Bardzo fachowa ekipa z dużym doświadczeniem w branży budowlanej. Kompleksowa budowa domów od podstaw * fundamenty * izolacja * ściany * strop * kominy * elewacja * dach
Roman Kokoszkiewicz

Roman Kokoszkiewicz

Budowa domu to wieloetapowy i skomplikowany proces. Jako fachowiec z wieloletnim doświadczeniem pomogę Państwu w realizacji tego projektu. W trakcie 17 letniej praktyki miałem okazję współpracować m.in. przy budowie domów jednorodzinnych kompleksów handlowych oraz sportowych. Moja firma zajmuje się budową domów i lokali użytkowych w stanie surowym. Przyjmuję mniejsze zlecenia np. kompleksowe wykonanie podjazdów zjazdów garażowych tarasów wylanie posadzek.
Domy Hapa

Domy Hapa

budowa domu z keramzytu ENERGOOSZCZEDNIE
Budujemy z pasją - Patryk Krystek

Budujemy z pasją - Patryk Krystek

Jesteśmy lokalną firmą z Warszawy i działamy tylko lokalnie. Od kilkunastu lat zajmuje się budową i nadzorem osiedli oraz budynków jednorodzinnych gospodarczych czy przemysłowych hal oraz wszelkimi remontami. Działamy w dziedzinie budownictwa mieszkalnego biurowego i przemysłowego. Stabilna pozycja firmy pozwoliła na współpracę z największymi deweloperami.
Home-Bud

Home-Bud

Firma Budowlana Home-Bud powstała w 1996 roku. Głównym przedmiotem działalności firmy są usługi budowlane. Od samego początku istnienia stawialiśmy na rozwój. Dzięki temu staliśmy się solidną i cenioną firmą budowlaną która może sprostać każdemu zadaniu.
Dimond Investments

Dimond Investments

Nasza firma zajmuje się budową domów od podstaw do stanu surowego otwartego/zamkniętego(pod klucz). Na zlecenie wykonujemy prace robót fundamentowych poprzez murowanie ścian wykonywanie stropów więźbie dachowe i nie tylko. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.
Tomasz Cygulski

Tomasz Cygulski

Nasza firma oferuje następujące usługi: - Kompleksowa budowa domów „pod klucz” - Odbiór techniczny mieszkań od deweloperów - Modernizacja i remonty budynków i mieszkań - Wykonywanie elewacji oraz docieplanie budynków - Murowanie ścian nośnych i działowych - Prace wodno-kanalizacyjne grzewcze i elektryczne
Batko Bud

Batko Bud

Oferujemy kompleksowe usługi budowlano-remontowe. Budujemy domy od podstaw aż po dach... Stany surowe otwarte zamknięte pod klucz.
Abakon

Abakon

Oferujemy projekty małych domów jednorodzinnych. Wykonujemy nowoczesne projekty domów bez jakichkolwiek ustępstw czy kompromisów. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji potrzeb i wymagań. Nigdy odwrotnie… Szybciej niż w przypadku szukania gotowego domu. Taniej niż w przypadku decyzji o kupnie własnego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Z Abakonem stworzysz swój wymarzony własny dom szybko i tanio. Zbudujemy go dla Was w ciągu zaledwie 12 tygodni.
ArcadiaBud

ArcadiaBud

Budowa domów w stanie surowym i deweloperskim. Budowa pawilonów handlowo-usługowych oraz użyteczności publicznej. Posiadamy certyfikat wykonawcy nadany przez Ytong i Slka.
Jesion

Jesion

u nas załatwisz wszystkie sprawy związane z realizacją projektu budowlanego. Wykonujemy ponad 100 projektów rocznie. Umów się na kawę w naszym biurze – chętnie się spotkamy i zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.
Rejestracja wykonawców - za darmo

Opinie klientów

Inne informacje
Jeśli zajmujesz się Budowa Domu  Rejestracja wykonawców - za darmo