Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Czyszczenie Dywanów.

150 Specjaliście od Czyszczenia Dywanów czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY CENOWE

25 Najlepszych Specjaliście od Czyszczenia Dywanów

Fasada

Fasada

Oferuję pranie dywanów wykładzin materacy tapicerki meblowej tapicerki samochodowej. Cennik: Metr kwadratowy wykładziny 6 zł Krzesło 10 zł Narożnik 100-120 zł Kanapa 70-80 zł Fotel 30-40 zł Tapicerka samochodowa 150 zł. Cena uzależniona jest od stopnia zabrudzenia.
Karol

Karol

Oferta;Realizacja usługi do 24 godzin (zamówienia telefoniczne) Pranie tapicerki samochodowej Pranie kanap narożników foteli puf itp. Czyszczenie materacy Pranie kanap oraz foteli samochodowych Pranie dywanów Czyszczenie tapicerki skórzanej Oraz inne ...
Araksi

Araksi

Witam Państwa. Chętnie podejmę wspólprace na terenie Warszawy i okol.Oferue Sprzątanie poremontowe-kompleksowo.--mies zkanie dom biura Mycie okien pranie dywanów i mebli tapicerowanych(stosuje profesionalny sprzęt KARCHER) Cena zaleze od stopnia zabrudzenia i metrazu. Jestem osobą zmotoryzowaną i dokladną.. Ze swojej strony gwarantujęmy uczciwość rzetelność solidność. Posiadam dobrze przeszkoloną i rzetelną pracownicę która z pewnościa Państwa nie zawiedzie.
Cleanman

Cleanman

Metoda prania ekstrakcyjnego mebli tapicerowanych polega na spryskaniu czyszczonej powierzchni roztworem środka czyszczącego Po okresie działania środek jest odessany wraz z rozpuszczonym brudem W ten sposób brud który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje oddzielony od włókna i usunięty
Myjemy u Ciebie

Myjemy u Ciebie

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym praniu i czyszczeniu różnego rodzaju przedmiotów i powierzchni z dojazdem do klienta dzięki czemu zaoszczędzisz swój tak cenny czas. Za pomocą pary wodnej oraz gorącej gęstej piany jesteśmy w stanie wyczyścić każdy bród i najgłębszy zakamarek.
Marcin

Marcin

Pranie wszelkiej tapicerki meblowej i samochodowej oraz wykładzin i dywanów. Pracujemy wyłącznie maszynami i środkami KARCHERA. DOJAZD DO KLIENTA cała Warszawa
MikClean

MikClean

Pranie ekstrakcyjne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym praniem tapicerki. Usługi MikClean obejmują między innymi: -dywany -kanapy materace sofy tapczany -krzesła fotele pufy
GetClean

GetClean

Oferujemy pranie tapicerki czyli np: - dywany wykładziny - kanapy materace poduszki - samochody (osobowe i ciężarowe) - fotele pufy - wózki i foteliki dla dzieci
Maciej

Maciej

Zajmujemy się praniem dywanów wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Zawsze bierzemy pod uwagę wszelkie uwagi i życzenia klienta oferując przy tym dostępną cenę. Usługi naszej firmy są tak zróżnicowane aby odpowiadały potrzebom klientów zaś fachowa sumienna i uczciwa kadra pracownicza gwarantuje wysoki standard świadczenia usług Do prania i czyszczenia używamy profesjonalnego sprzętu oraz środków czyszczących zapewniając Państwu czystą oraz odświeżoną tapicerkę.
7dni serwis czystości

7dni serwis czystości

Oferujemy - czyszczenie dywanów i wykładzin tapicerek - pranie dywanu kanapy tapicerki - sprzątanie biur mieszkań i lokali - mycie okien - specjalistyczne sprzątanie po remontach i budowach. - wypożyczamy również sprzęt sprzątający i odkurzacze piorące.
Paweł

Paweł

Oferuję pranie dywanów wykładzin oraz tapicerki meblowej w domu u klienta (sofy narożniki krzesła fotele materace itp.). Korzystam z profesjonalnego sprzętu oraz oryginalnych środków czyszczących firmy Karcher. Pracuję również w weekendy. Zadzwoń a na pewno ustalimy dogodny dla Ciebie termin. Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.
Piotr

Piotr

Dbamy o Twój komfort Usługę wykonujemy na miejscu u Ciebie. Nie pobieramy żadnej opłaty za dojazd. Nie spóźniamy się! Jesteśmy zaangażowani na 100% Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań ponieważ znamy się na rzeczy i lubimy to co robimy! Nasze doświadczenie potwierdzają odpowiednie certyfikaty i referencje zadowolonych klientów. Dajemy gwarancję
Tomek

Tomek

Zajmuję się praniem dywanów wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Do prania i czyszczenia używam profesjonalnego odkurzacza piorącego Karcher Puzzi 10/1 oraz parownicy Karcher SC1 wraz z orginalną chemię tj. środek czyszczący Karcher RM 760 CarpetPro odplamiacz Karcher RM 769 POORBOY'S WORLD oraz CHEMSPEC. Pozwala to na usunięcie wiekszości uporczywych plam oraz uzyskanie świeżej i czystej tapicerki.
High Grade Konrad Malinowski

High Grade Konrad Malinowski

MOBILNE CZYSZCZENIE WNĘTRZ SAMOCHODÓW DOJAZD GRATIS NA TERENIE WARSZAWY I OKOLIC. OZONOWANIE WNĘTRZA GRATIS! Usługa polega na dokładnym odkurzaniu i trzepaniu bezpyłowym całego wnętrza a następnie praniu gorącą pianą sprzętem Santoemma Hot Foam. TAPICERKA WYSYCHA NAWET W 20 MINUT! Czyszczeniu podlegają wszystkie elementy wnętrza(tapicerka podsufitka boczki drzwiowe wykładzina dywaniki kokpit szyby bagażnik). W zależności od rodzaju tapicerki czas schnięcia to ok. 2 godz.
Łukasz

Łukasz

Oferuję pranie wykładzin tapicerki samochodowej tapicerki meblowej. Pranie wykonuję profesjonalnym ekstraktorem(odkurzaczem piorącym) Santoemma który zapewnia większą skuteczność usuwania brudu oraz krótszy czas schnięcia w porównaniu do prania Karcherem. Model Sabrina to jedno z najmocniejszych urządzeń możliwe do wykorzystania w usługach mobilnych (w domu klienta).
Aakon

Aakon

Firma AAKON ma siedzibę w Warszawie i oferuje pranie czyszczenie dywanów wykładzin tapicerki maszynami KARCHER lub KIRBY .Realizujemy zamówienia każdej wielkości.Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w praniu zarówno u klientów indywidualnych jak i w dużych firmach.Dojazd do klienta w cenie usługi .
Jarosław

Jarosław

Profesjonalne pranie i czyszczenie -dywanów i wykładzin -tapicerki meblowej -tapicerki samochodowej -materacy -mycie okien -mycie glazury -pranie kanap narożników sof
Full Clean Expert Ievgenii Dżon Verba

Full Clean Expert Ievgenii Dżon Verba

Możemy zaoferować takie usługi jak: standardowe lub gruntowne sprzątanie domów prasowanie odzieży i tkanin czyszczenie chemiczne czyszczenie dywanów pranie wykładzin pełne czyszczenie samochodu czyszczenie kostki brukowej czy mycie wysokociśnieniowe elewacji dachów chodników.
DoPrania

DoPrania

Doprania.pl zaprasza Państwa do skorzystania z usług prania dywanów wykładzin oraz tapicerki meblowej . Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się czyszczeniem specjalistycznym na terenie warszawy i jej okolic. W ofercie posiadamy: -Pranie tapicerek meblowych dywanów i wykładzin -Czyszczenie skóry -Czyszczenie ciśnieniowe kostki brukowej elewacji i dachów.
Roco Clean

Roco Clean

Czyszczenie parą nie zabija bakterii: MIT - Skuteczność eliminacji mikroorganizmów przy czyszczeniu parą to ponad 99%. Temperatura u wylotu dyszy waha się od 80° C do 120° C natomiast większość mikroorganizmów ginie już w temperaturze 65 ° C. Dzięki temu mamy pewność że czyszczone przez nas powierzchnie będą nie tylko czyste ale też właściwie zdezynfekowane.
Rejestracja Wykonawców

Opinie klientów

Inne informacje
Jeśli zajmujesz się Czyszczenie Dywanów  Rejestracja wykonawców - za darmo