Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Korepetycje Angielski.

151 Nauczyciele Angielskiego czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY CENOWE

25 Najlepszych Nauczyciele Angielskiego

Filip Krawański

Filip Krawański

Jestem Filip, absolwent Filologii Angielskiej, udzielam korepetycji z języka angielskiego i prowadzę konwersacje w tym języku dla młodzieży każdego poziomu umiejętności i osób dorosłych które chcą sprawniej operować tym językiem bądź też potrzebują go w pracy.
Maria Jurczyńska

Maria Jurczyńska

Skuteczne lekcje angielskiego w miłej atmosferze z doświadczoną lektorką :) Zapraszam na zajęcia / konwersacje w języku angielskim w formie online. Zrób pierwszy krok i napisz do mnie, jeśli chcesz: - przełamać barierę językową - bez oporów komunikować się w języku angielskim - przygotować się to rozmowy kwalifikacyjnej lub nowej pracy - zdać egzamin z języka angielskiego na najwyższym poziomie Przed każdymi zajęciami wysyłam ciekawe materiały - filmiki, artykuły, podcasty w języku angiels
Language Help

Language Help

Opis zajęć po angielsku i polsku > https://youtu.be/UHqclLrUb_w Witaj. Nauka języka jest prosta pod warunkiem, że regularnie go ćwiczysz przez rozmowę. Jeśli jesteś osobą, która miała już jakieś doświadczenia z angielskim i chce spróbować praktycznej nauki języka metodą regularnych konwersacji to zapraszam Cię do kontaktu. Pierwsza rozmowa jest darmowa - przekonaj się szybko, czy ta metoda będzie dla Ciebie odpowiednia oraz czy moje wskazówki są Ci pomocne. Nie tracisz nic, nawet czasu, bo po
Justyna Grzymkowska

Justyna Grzymkowska

Zapraszam na zajęcia języka angielskiego! Oferuję zarówno naukę języka od podstaw dla dzieci oraz dorosłych jak i zajęcia doskonalące język na różnych stopniach zaawansowania. Wszystkie zajęcia dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Lekcje mają charakter ogólnorozwojowy gdzie kładę nacisk na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych.
Paweł

Paweł

Lekcje języka angielskiego z NAUCZYCIELEM, posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu w szkołach państwowych i prywatnych. Możliwość dojazdu do klienta na terenie Lublina lub okolic. Oferuję także lekcje przez skype. Zapraszam dzieci, młodzież jak również i dorosłych.
Oriana Kotajny

Oriana Kotajny

JĘZYK ANGIELSKI Z nauczycielem z renomowanego liceum ogólnokształcącego im. Frycza Modrzewskiego z Rybnika!!! Przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej, dwujęzycznej, olimpiad, FCE, CAE, CPE itp. Zajęcia prowadzone również przez native speakera!
Seomra Glas

Seomra Glas

Lekcje angielskiego przez skypa z Irlandzkim nauczycielem posiadającym 25 lat doświadczenia. Magister Applied Linguistics. Faktura za usługi dostępna na prośbę. Lekcja indywidualna - 80PLN/60mins Lekcja w małmy grupie - 40PLN / 55mins
Marta Rasińska

Marta Rasińska

Nauczycielka z długoletnim doświadczeniem i sukcesami w nauczaniu udzieli lekcji z angielskiego. Miła atmosfera bardzo duża skuteczność. Matury poprawki egzamin ósmoklasisty. Dzieci młodzież dorośli Serdecznie zapraszam.
Małgorzata Szmajdowicz

Małgorzata Szmajdowicz

Proponuję następujące rodzaje kursów: • Angielski ogólny • Intensywne zajęcia dla maturzystów • Przygotowywanie do egz. na wyższe uczelnie (anglistyka lingwistyka stosowana kolegium języka ang.) • Kursy egzaminacyjne – FCE CAE CPE IELTS TOEFL • Angielski w biznesie – finanse prawo media IT marketing zarządzanie human resources prawo medycynę hotelarstwo. • Konwersacje
Agnieszka

Agnieszka

Zawodowe motto: sukces ucznia to sukces nauczyciela
Alex

Alex

Jestem native speakerem z rodziny dwujęzycznej prowadzę zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Zapraszam szczególnie osoby które mają podstawy ale trudności z "przełamaniem się" w mówieniu. Pracuję na własnych materiałach. Mam kilka lat doświadczenia za sobą ale ciągle się rozwijam. Uczniowie w każdym wieku mile widziani. :)
Alex Douglass-Scott

Alex Douglass-Scott

Witam, nazywam się Alex Douglas-Scott. Jestem native speakerem z Anglii, a dokładnie z Londynu (więc mówię podobno bardziej zrozumiałym dla Polaków południowym akcentem). Ukończyłem studia w Londynie, na kierunku Global Cinema. Jeśli chcesz naturalnie nauczyć się angielskiego, tak jak uczyłeś się swojego rodzimego języka, to zapraszam na lekcje ze mną. Nie tylko pokonasz strach w mówieniu, ale przede wszystkim rozwiniesz skrzydła i zaczniesz prowadzić rozbudowane dyskursy.
Przemysław Pawlak

Przemysław Pawlak

Konwersacje/słownictwo Czym są zajęcia konwersacyjne? Kurs ogólny skupiający się na trwałym przyswajaniu dużego zasobu słownictwa i poprawnym używaniu go w praktyce. Kurs konwersacyjny prowadzę indywidualnie. Oferuję również możliwość indywidualnego doskonalenia płynności w mówieniu poprzez Skype bez konieczności opuszczania czterech ścian. Oferta szczególnie korzystna dla osób mieszkających poza Wrocławiem.
Katarzyna

Katarzyna

Zapraszam serdecznie - mam rozwiązanie dla Ciebie! Mój długi pobyt w USA oraz duże doświadczenie jako lektor języka angielskiego dla DZIECI I DOROSŁYCH w najlepszych szkołach językowych zabezpieczyły mnie wiedzą dzięki której zobaczysz szybki PROGRES w bezstresowej atmosferze nawet jeśli nigdy nie uczyłeś się angielskiego lub po prostu stresujesz się rozmawiać po angielsku! Każda lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz poziomu!
Robert Fenning

Robert Fenning

Jestem native speakerem z Londynu przez 5 lat pracy jako nauczyciel w Polsce uczyłem języka angielskiego biznesowego dyrektorów oraz prezesów firm a także uczyłem codziennego języka angielskiego pracowników nastolatków dzieci dorosłych. Nauczam na każdym poziomie (A1-C2) więc niezależnie czy dopiero zaczynasz czy jesteś na poziomie zaawansowanym - masz pewność że zajęcia będą odpowiadały Twojemu poziomowi.
Magdalena

Magdalena

Jestem absolwentką anglistyki studiowałam w Polsce i w Anglii. Uczę w szkole językowej. Od dziesięciu lat udzielam korepetycji ponieważ to moja pasja. Pomagam dzieciom i młodzieży w nauce angielskiego nadrabiam zaległości szkolne pomagam w nauce mówienia przygotowuję do konkursów i olimpiad. Prowadzę zajęcia pod kątem matury egzaminów na studiach oraz certyfikatów. Można się u mnie też zapisać na zajęcia branżowe oraz konwersacyjne.
Karolina

Karolina

Jestem profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam dzienne studia licencjackie i magisterskie z filologii angielskiej oraz licencjackie z filologii niderlandzkiej (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Mam 7-letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno w szkołach publicznych językowych jak i w ramach zajęć prywatnych z dziećmi i dorosłymi. Chętnie podejmę współpracę z osobami na wszystkich etapach znajomości języka angielskiego (A1-C2).
Joanna

Joanna

Posiadam zbiór własnych materiałów dydaktycznych które umożliwią pomoc w ćwiczeniu umiejętności mówienia prowadzenia konwersacji rozumienia ze słuchu pisania wypracowań i krótkich teksów posługiwania się nowym słownictwem oraz regułami gramatycznymi.
Magdalena Machalska

Magdalena Machalska

ZAPRASZAM NA TRENING JĘZYKA ANGIELSKIEGO WYBIERZ ZAJĘCIA KTÓRE CIĘ INTERESUJĄ: JĘZYK OGÓLNY DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI LUB SPECJALISTYCZNY JĘZYK BRANŻOWY Na zajęciach z języka ogólnego pracujemy przede wszystkim nad rozwijaniem umiejętności komunikacji w języku obcym. Lekcję wypełniamy debatami na bieżące tematy ze świata polityki nauki sportu czy kultury.
Aleksandra

Aleksandra

Zapraszam na lekcje języka angielskiego - zależnie od Twoich potrzeb i zainteresowań możemy skupić się na: przygotowaniu do testów egzaminów i egzaminów poprawkowych gramatyce systematycznej nauce na podstawie podręczników lub indywidualnego programu konwersacjach inne.
Grzegorz Gnat

Grzegorz Gnat

Oferuję korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Jestem absolwentem studiów anglistycznych I stopnia oraz translatorskich II stopnia. Pomagam z materiałem bieżącym, w przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek, przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej, oferuję konwersacje. Zajęcia odbywają się u mnie (południowy Czechów) lub przez Zooma. Serdecznie zapraszam.
Anita Kilic

Anita Kilic

Język angielski - gramatyka, słownictwo, konwersacje, przygotowanie do egzaminów oraz matury Język angielski to język, którego używam na codzień, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym. Języka angielskiego uczę prywatnie, w szkołach językowych oraz w firmach. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych. Korepetycji udzielam do poziomu C1 włącznie.
Aleksandra Hankowska-Nwobi

Aleksandra Hankowska-Nwobi

Oferuję indywidualne i/lub grupowe zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Dojazd w cenie elastyczne godziny zajęć możliwość uzgadniania terminu zajęć z lekcji na lekcję ( wygodne rozwiązanie dla osób które nie są w stanie zarezerwować stałej pory na zajęcia).
Rafał Wolsza

Rafał Wolsza

Jak wyglądają zajecia ze mną? To zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb. Prowadzę m. in.: przygotowanie do egzaminów i certyfikatów: matura podstawowa i rozszerzona FCE CAE CPE IELTS i inne korepetycje szkolne: zajęcia konwersacyjne Business English - ukończyłem kurs Professional English in Use: Finance jestem magistrem ekonomii oraz posiadam doświadczenie pracy w kilku korporacjach angielski dla kandydatów na studia obcojęzyczne i zagraniczne
Jakub Matuszewski

Jakub Matuszewski

Mam doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku- poczynając od dzieci w wieku szkolnym a kończąc na osobach dorosłych i starszych. Zajmuję się przygotowaniem osób do różnego rodzaju egzaminów językowych rozmów kwalifikacyjnych rozmów podczas egzaminów doktorskich. Pracuję także z osobami które chcą po prostu poprawić swoją komunikatywność w języku angielskim.
Rejestracja Wykonawców

Opinie klientów

Inne informacje
Jeśli zajmujesz się Korepetycje Angielski  Rejestracja wykonawców - za darmo