Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Korepetycje Matematyka.

151 Korepetytorzy z matematyki czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY

25 najlepszych Korepetytorzy z matematyki

Robert Pruś

Robert Pruś

Stosuję metody dopasowane do ucznia, wszak różne są poziomy wiedzy, oczekiwania, preferencje itp tak jak różni są Uczniowie. W niebanalny sposób potrafię pobudzić percepcję i inteligencję Ucznia do działania. Tłumaczę w sposób bardzo prosty i zrozumiały nawet trudne zagadnienia. Stanowczo i szybko, lecz z dużą dozą humoru łamię blokady i odnajduję braki Ucznia, które nie pozwalają mu pójść do przodu. Moją zasadą jest nie uczyć, ale nauczyć - ot taka nauczycielska przysięga Hipokratesa :-). Serd
SmartieCo

SmartieCo

Profesjonalne kursy dla maturzystów ósmoklasistów zajęcia indywidualne i grupowe z MATEMATYKI i CHEMII na poziomie podstawowym i [*rozszerzonym. *] Najważniejsze jest zrozumienie materiału!
Dariusz

Dariusz

Zajęcia przygotowujące do poprawki matury z matematyki w roku 2020 (aktualny termin egzaminu poprawkowego to 08.09.2020) Intensywna trzytygodniowa powtórka tuż przed egzaminem poprawkowym z matematyki tj. od 17.08.2020 do 03.09.2020. Zajęcia prowadzone przez czynnego egzaminatora maturalnego
Katarzyna

Katarzyna

Z chęcią pomagam w osiągnięciu wymarzonego wyniku na maturze a także w przygotowaniu się do sprawdzianów i klasówek zarówno dla uczniów liceum jak i szkoły podstawowej . Możliwość zajęć online oraz dojazdu do ucznia.
Karolina Kowalik

Karolina Kowalik

jestem nauczycielem z pasją który potrafi cierpliwie i prostym językiem wytłumaczyć zagadnienia matematyczne. Ze mną zarówno wiedza jak i oceny znacznie się poprawią a matematyka nie będzie już przyczyną stresu. Przygotowuję uczniów do egzaminów oraz omawiam bieżący materiał. Dostosowuję się do potrzeb i aktualnej sytuacji ucznia.
Anna Jasińska

Anna Jasińska

Jestem magistrem inżynierem studia ukończyłam otrzymując nagrodę rektora. Aktualnie rozpoczynam studia doktoranckie. Udzielam korepetycji od 5 lat odkąd ukończyłam 3 LO w Poznaniu na profilu mat-fiz. Niezmiennie uważam że miła atmosfera podczas zajęć i zaangażowanie korepetytora to podstawa. Jeśli masz problem ze zrozumieniem materiału chcesz dobrze przygotować się do sprawdzianu lub najzwyczajniej utrzymać systematyczne podejście do nauki matematyki zadzwoń lub napisz.
Magda Chudzińska

Magda Chudzińska

KOREPETYCJE ON-LINE! Już dziś zapisz się na profesjnany kurs maturalny matura podstawowa i rozszerzona. Matura nie musi być trudna! Nie czekaj na ostatnią chwilę już teraz umów się na skuteczne korepetycje. Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej i zawodową korepetytorką. Korepetycji udzielam od 9 lat dzięki czemu mam duże doświadczenie w nauczaniu.
Sara

Sara

Cześć jestem Sara i zrobię wszystko co w mojej mocy byś dobrze zdał/a maturę z matematyki. Od 10 lat pomagam uczniom w dostaniu się na najbardziej prestiżowe kierunki studiów w Polsce Jak wyglądają korepetycje: Stworzyłam autorski program nauczania który sprawił że od 5 lat mam 100% zdawalność z matury podstawowej z matematyki!
Anna Pleśniak

Anna Pleśniak

SPRAWDZONA KOREPETYTORKA. Ponad 95 na 100 moich uczniów po 5 miesiącach poprawiło swoje oceny o minimum 2 stopnie czy napisało maturę na poziomie o którym nawet nie marzyło za to 100 na 100 ją zdało - uwierz też możesz to osiągnąć!
Weronika

Weronika

Cześć jestem Weronika i aktualnie studiuję architekturę na Politechnice Poznańskiej. Uwielbiam matematykę i z chęcią pomagam innym w rozwiązywaniu zadań. Korepetycji z matematyki udzielam już od 4 lat i jestem na bieżąco z materiałem liceum/technikum oraz szkoły podstawowej.
Agnieszka

Agnieszka

Absolwentka matematyki na Politechnice Gdańskiej korepetytatorka z wieloletnim doświadczeniem udzieli korepetycji z matematyki uczniom szkół: -gimnazjalnych -ponadgimnazjalnych -przygotuje do matury ( podstawowa jak również rozszerzona) -studentom
Stefan Perszka

Stefan Perszka

Na moich lekcjach nie będę dyktować ci zadań reagować nerwami na pytania czy mówić ‘to już było i masz to umieć’ co pewnie słyszałeś już nie raz w szkole. Wyrównamy wszystkie twoje luki w materiale by pójść z nim dalej prostą drogą (choć czasem trochę pod górkę) do dobrze zdanej matury wymarzonych studiów czy świetnej pracy.
Paweł Zieliński

Paweł Zieliński

Korepetycje prowadzę również w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy zoom. Zajęcia prowadzi NAUCZYCIEL z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych i w małych grupach wykładowca UE i WSB w Poznaniu absolwent Politechniki Poznańskiej.
Darek

Darek

Jeśli masz problemy z matematyką to uwierz że nie jest to wyłącznie Twoją winą ale najczęściej nauczyciela. Mogę pomóc Ci tę wiedzę uzupełnić. Niestandardowe podejście a także proste i zrozumiałe metody rozwiązywania zadań których nie poznasz w szkole sprawiają że lekcje stają się bardzo skuteczne i efektywne.
Agnieszka

Agnieszka

Dzień dobry studiowałam Matematykę Stosowaną na Politechnice Gdańskiej. Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkół podstawowych liceum i technikum. Przygotuję do sprawdzianów kartkówek egzaminu ósmoklasisty matury (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) egzaminów poprawkowych. Pomogę nadrobić materiał. Oferuję również pomoc online. Pracuję także z uczniami z klas IB których czeka matura międzynarodowa.
Michał Galicki

Michał Galicki

Styl prowadzenia zajęć dostosowuję bezpośrdnio do osoby z którą dane mi jest współpracować. Moją podstawową zasadą jest dążenie do tego by pomóc w zrozumieniu zagdnień z matematyki co pomoże w logicznym łączeniu poszczególnych tematów a to bezpośrednio przekłada się na bezproblemowe zdanie potrzebnych egzaminów podniesienie się ocen a jednocześnie czerpanie przyjemności z faktu że ma się wiedzę i potrafi się ją wykorzystać w praktyce.
Michał

Michał

Oferuję pomoc z matematyki zarówno uczniom jak i studentom - w formie korepetycji lub po prostu rozwiązywania zadań . Pomogę w nadrobieniu powstałych zaległości zrozumieniu bieżącego materiału przygotuję Cię do sprawdzianu matury czy kolokwium i egzaminu.
Jędrzej Przewoźny

Jędrzej Przewoźny

Wykładowca akademicki - Korepetycje dla licealistów oraz studentów wszystkich kierunków. Znajomość wymagań oraz egzaminów poszczególnych wykładowców na UT UE UAM w Poznaniu • Cierpliwie i spokojnie- matematyka może stać się przyjemna i ciekawa • Nastawienie na efektywność i najlepsze wyniki
Michał Małecki

Michał Małecki

W związku z obecną sytuacją zapraszam również na zajęcia online przez Skype’a. Zajęcia w parach/trójkach 50 - od osoby. Jestem zawodowym korepetytorem absolwentem Politechniki Wrocławskiej z niegasnącym zamiłowaniem do przedmiotów ścisłych:). Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki dla licealistów i gimnazjalistów.
Florian Pyszel

Florian Pyszel

Korepetycji udzielam online - przez aplikację Skype lub Microsoft Teams. Przed zajęciami wysyłam uczniowi zadania które chciałbym przerobić a następnie realizujemy je podczas lekcji. Gdy przykład jest dla ucznia niezrozumiały udostępniam mu swój ekran i pokazuję krok po kroku rozwiązanie.
Elementum

Elementum

Oferujemy zajęcia indywidualne z - Chemii - Biologii - Fizyki - Matematyki Korepetycje odbywają się w przyjaznej atmosferze w domach naszych korepetytorów w Poznaniu. Jeśli jednak jesteś z innego miasta lub szkoda Ci czasu na dojazdy nie martw się! My o to już zadbaliśmy. Nasze zajęcia mogą również odbyć się online.
Edu-Projekt Korepetycje

Edu-Projekt Korepetycje

Szukasz korepetytora z matematyki i nie wiesz jak znaleźć kogoś sprawdzonego? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam! U nas oprócz dużej wiedzy merytorycznej bardzo ważne jest odpowiednie podejście do ucznia.
Marta

Marta

Jeśli szukasz skutecznych korepetycji z sympatyczną ale wymagającą i konsekwentną nauczycielką to idealnie trafił(a/e)ś! Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie mając na uwadze jego sposób przyswajania wiedzy. Stawiam na praktykę minimum teorii bo to dzięki praktyce w głowie zostaje najwięcej. U mnie nie ma głupich pytań. Jeśli czegoś nie zrozumiesz powtórzę nawet kilka razy próbując różnych sposobów i będę na przyszłość wiedziała który z nich przemawia do Ciebie najbardziej.
Sebastian Mierzyński

Sebastian Mierzyński

Wybierając to ogłoszenie już wykonałeś/aś pierwszy krok do bezstresowego zdania MATURY z matematyki. Mam na imię Sebastian ukończyłem studia Matematyki Stosowanej na Politechnice dzięki czemu zdobyłem teoretyczną a przede wszystkim praktyczną wiedzę z wielu aspektów tej dziedziny nauki. Korepetycji udzielam od 7 lat i do tej pory każdy mój uczeń zdał swój egzamin lub przeszedł do kolejnej klasy.
Jadwiga Kosz

Jadwiga Kosz

Zapraszam na korepetycje we Wrocławiu bądź korepetycje on-line dla uczniów z całej Polski. Jestem nauczycielem - posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminów na koniec szkoły podstawowej (wcześniej egzamin szóstoklasisty a obecnie egzamin ósmoklasisty) gimnazjum i liceum (matura z matematyki - podstawowa i rozszerzona).
Jeśli zajmujesz się Korepetycje Matematyka  Rejestracja wykonawców - za darmo