Mokotów Malowanie Ścian Ceny

Otrzymaj 3 Malowanie Ścian oferty cenowe.

OTRZYMAJ 3 OFERTY CENOWE
Trzeba wypełnić ubytki i pomalować ściany.

Warszawa Mokotów

05.01.2022 Malowanie Ścian
Ile metrów kwadratowych jest do pomalowania?80
Ile pokoi jest do pomalowania?2 pokoje
Czy chcesz też pomalować sufit?Nie
Trzeba wypełnić ubytki i pomalować ściany.

3.000

1.000 - 3.000
Dzień dobry, zlecę odmalowanie mieszkania po wynajmie, w terminie ok. połowy grudnia. 

Mieszkanie jest o powierzchni 50m2 - salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia i łazienka. Malowanie włącznie z sufitami, w 3-4 miejscach potrzebne jest szpachlowanie po odpadniętej farbie.

Mieszkanie jest umeblowane, na czas malowania przesuniemy do środka pomieszczeń i zabezpieczymy wszystkie meble, żeby umożliwić prace.

W wycenie proszę uwzględnić niezbędne materiały włącznie z farbą - wszystkie pomieszczenia są białe, kuchnia i łazienka wymagają oczywiście specjalnej farby.

Warszawa Mokotów

14.11.2021 Malowanie Ścian
Ile metrów kwadratowych jest do pomalowania?100
Dzień dobry, zlecę odmalowanie mieszkania po wynajmie, w terminie ok. połowy grudnia. Mieszkanie jest o powierzchni 50m2 - salon, sypialnia, przedpokój, kuchnia i łazienka. Malowanie włącznie z sufitami, w 3-4 miejscach potrzebne jest szpachlowanie po odpadniętej farbie. Mieszkanie jest umeblowane, na czas malowania przesuniemy do środka pomieszczeń i zabezpieczymy wszystkie meble, żeby umożliwić prace. W wycenie proszę uwzględnić niezbędne materiały włącznie z farbą - wszystkie pomieszczenia są białe, kuchnia i łazienka wymagają oczywiście specjalnej farby.

2.000

400 - 4.500
Jeśli zajmujesz się Malowanie Ścian  Rejestracja wykonawców - za darmo