Kraków Stolarz Ceny

Witam 

Proszę o wycenę szafki pod telewizor.

Materiał dąb.
Pozostałe meble i schody mamy lakierowane na kolor naturalny. Zależy nam na zgodności kolorystycznej. 

ogólny wygląd szafki jak poniżej tylko bez oflisu:
https://www.artegaleriamebli.pl/947-loft-szafka-rtv-z-oflisem.html

szerokość szafki: 155 cm
wysokość szafki 45 cm
głębokość szafki 49 cm
grubość blatu 3,5 cm
wysokość nóżek ok 13-15 cm
szerokość środkowej półki 48 cm 
Najdalej wysunięty kraniec nóżek ma być cofnięty co najmniej 2 cm względem krańca blatu. Jest to dystans w którym ma się zmieścić listwa podłogowa by szafka opierała się plecami o ścianę.

Po bokach z jednej stronie szuflada z pełnym wysuwem i cichym domykiem, z drugiej drzwiczki.
Szuflada będzie bardzo intensywnie użytkowana. Zależy nam na możliwie wysokim komforcie dlatego poniższe prowadnice lub lepszy odpowiednik:
https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/szuflady/prowadnice/prowadnica-quadro-v6-z-silent-system-pw-300-mm-prawa.html

Blat szafki ma mieć wycięty półokrąg do przeprowadzenia kabli od telewizora do środkowej półki. Półokrąg ma być wycięty od strony ściany, przy plecach półki, na środku blatu.

Pomiędzy środkową półką a bocznymi mają być wycięte otwory do przeprowadzenia kabli. Otwory mają być jak najbliżej podłogi i pleców szafki.
W podłodze, jak najbliżej boków i tyłu szafki mają być wycięte niewielkie otwory do przeprowadzenia kabli głośnikowych.

W razie wątpliwości przed wykonem prześlę rysunki z wymiarami i naniesionymi wszystkimi otworami.

z poważaniem

Grzegorz Koźmiński

Kraków Dębniki

24.01.2021 Stolarz
Witam Proszę o wycenę szafki pod telewizor. Materiał dąb. Pozostałe meble i schody mamy lakierowane na kolor naturalny. Zależy nam na zgodności kolorystycznej. ogólny wygląd szafki jak poniżej tylko bez oflisu: https://www.artegaleriamebli.pl/947-loft-szafka-rtv-z-oflisem.html szerokość szafki: 155 cm wysokość szafki 45 cm głębokość szafki 49 cm grubość blatu 3,5 cm wysokość nóżek ok 13-15 cm szerokość środkowej półki 48 cm Najdalej wysunięty kraniec nóżek ma być cofnięty co najmniej 2 cm względem krańca blatu. Jest to dystans w którym ma się zmieścić listwa podłogowa by szafka opierała się plecami o ścianę. Po bokach z jednej stronie szuflada z pełnym wysuwem i cichym domykiem, z drugiej drzwiczki. Szuflada będzie bardzo intensywnie użytkowana. Zależy nam na możliwie wysokim komforcie dlatego poniższe prowadnice lub lepszy odpowiednik: https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/szuflady/prowadnice/prowadnica-quadro-v6-z-silent-system-pw-300-mm-prawa.html Blat szafki ma mieć wycięty półokrąg do przeprowadzenia kabli od telewizora do środkowej półki. Półokrąg ma być wycięty od strony ściany, przy plecach półki, na środku blatu. Pomiędzy środkową półką a bocznymi mają być wycięte otwory do przeprowadzenia kabli. Otwory mają być jak najbliżej podłogi i pleców szafki. W podłodze, jak najbliżej boków i tyłu szafki mają być wycięte niewielkie otwory do przeprowadzenia kabli głośnikowych. W razie wątpliwości przed wykonem prześlę rysunki z wymiarami i naniesionymi wszystkimi otworami. z poważaniem Grzegorz Koźmiński

3.000

3.000 - 3.000
Ceny regionalne
Rejestracja Wykonawców

Opinie klientów

         
Piotr K.
Stolarz   04/01/2022

Bardzo dobry fachowiec. Rzetelny terminowy, dokładny. Jeśli potrzebujesz blat lub inne usługi stolarskie polecam tego stolarza.

         
Małgorzata K.
Stolarz   11/08/2021

Jestem bardzo zadowolona. Szybko, moim zdaniem tanio. A co najważniejsze skutecznie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak szybką pomocą. Jak w filmie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

         
Hana K.
Stolarz   22/06/2021

Wspaniali fachowcy! Profesjonalne wykonanie zlecenia, służyli też pomocą zawsze, gdy w trakcie wyszło coś niespodziewanego. Bardzo cierpliwi. Polecam!

Kraków - Powiązane usługi
Złota Rączka

Stolarz Ceny w okolicy Kraków
 
Dębniki Stare Miasto Bieńczyce Podgórze Prądnik Biały Delegatura Kraków-Śródmieście Bieżanów-Prokocim Czyżyny Grzegórzki Krowodrza Bronowice Podgórze Duchackie
Stolarz Kalkulator kosztów
Jeśli zajmujesz się Stolarz  Rejestracja wykonawców - za darmo