10 Najlepszych Firmy Sprzątające w Kraków

Otrzymaj 3 oferty cenowe w kategorii Sprzątanie.

12 Firmy Sprzątające czeka na Ciebie w Kraków.

OTRZYMAJ 3 OFERTY CENOWE
Błysk i Sukces

Błysk i Sukces

Sprzątanie · Podgórze, Kraków
Sprzątanie już od 25 zł. Własny profesjonalny sprzęt i rząd detergentów. Tanie sprzątanie po budowie/remoncie, mycie okien i sprzątanie-ECO. Specjaliści z doświadczeniem od trzech lat. Ponad 100 stałych klientów i ponad 1000 wykonanych zleceń.
Połysk

Połysk

Sprzątanie · Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
Firma Połysk wszystkie pracę wykonuję terminowo oraz w sposób sumienny. Personel jest dyspozycyjny i zaangażowany w powierzone prace.
Ollbud

Ollbud

Sprzątanie · Podgórze Duchackie, Kraków
Świadczymy usługi sprzątania mieszkań, domów, biur lub innych obiektów. Dostosujemy się do potrzeb klienta
ACS Polska

ACS Polska

Sprzątanie · Dębniki, Kraków
Prowadzimy obsługę nieruchomości każdego rodzaju. Sprzątamy zarówno niewielkie punkty handlowe i biura MŚP jak również wielkopowierzchniowe hale produkcyjne i magazynowe. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest profesjonalna firma sprzątająca, bez względu na skalę zlecenia, sprostamy oczekiwaniom klientów.
WszystkoCzysto

WszystkoCzysto

Sprzątanie · Dębniki, Kraków
Świadczymy profesjonalne usługi sprzątające zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych. 🙋‍♂️Dla klientów indywidualnych świadczymy usługi w zakresie: - Generalne sprzątanie mieszkań, domów, kamienic; - Usługi sprzątania po remoncie i po zakończeniu budowy; - Czyszczenie chemiczne mebli i wykładzin; - Profesjonalne czyszczenie okien oraz balkonów. 👩‍💼Dla klientów biznesowych świadczymy usługi w zakresie: - Sprzątanie biur: codzienne sprzątanie, cotygodniowe, jednorazowe i inne warianty;
Karolina Wanatowicz

Karolina Wanatowicz

Sprzątanie · Dębniki, Kraków
Dzień dobry oferuje sprztanie biur mieszkań mycie okien . Posiadam doświadczenie . 4 letnie w sprzątaniu. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Połysk

Połysk

Sprzątanie · Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
Firma Połysk świadczy usługi : Sprzątanie Firm i biur- domów i mieszkań- banków i urzędów- piwnic i strychów- klatek schodowych- lokali po remontach- porządkowanie magazynów- porządkowanie terenów zewnętrznych- mycie okien Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny usługi
Małgorzata

Małgorzata

Sprzątanie · Bieżanów-Prokocim, Kraków
Dzień dobry. Oferuję solidne sprzątanie najlepiej Północ Krakowa.
Beata

Beata

Sprzątanie · Stare Miasto, Kraków
Witam. Jeśli codzienne obowiązki nie pozwalają pañstwu na bieżące porządki w domu mieszkaniu lub biurze lub nie lubicie państwo sprzątać. Prosze o kontakt.Pomogę!
Julita

Julita

Sprzątanie · Stare Miasto, Kraków
Witam. Z przyjemnością umyje okna oraz solidnie posprzątam Państwa dom lub mieszkanie. Oferuję: - mycie okien - sprzątanie standardowe-jednorazowe - sprzątanie standardowe-cykliczne W powyższych rodzajach sprzątaniach: mycie okien dodatkowo płatne.
Jeśli zajmujesz się Sprzątanie  Rejestracja wykonawców - za darmo