Zaoferuj Usługę
Mycie Okien

Mycie Okien - Otrzymaj 4 oferty

996 Firm Myjących Okna czeka na Ciebie.

Dlaczego HomeRun dla usługi Mycie Okien?

  • Łącznie 996 Firm Myjących Okna jest gotowych świadczyć usługi najwyższej jakości.

  • Średnio 4,6 punktów oceny ułatwia wybór odpowiedniego dostawcy usług.

  • Zbiór 239 prawdziwych i zatwierdzonych opinii pomoże w podjęciu decyzji.

  • W zeszłym roku 179 Mycie Okien klienci zaufali HomeRun.

Zależy nam, aby nasi fachowcy świadczyli usługi najlepszej jakości. Z HomeRun masz pewność, że Twój projekt przebiegnie bez przeszkód.

Najlepsze Mycie Okien | HomeRun

Km Serwis photo

Km Serwis

28.11.2023

Mycie Okien · Targówek, Warszawa

Witam jesteśmy rozwijającą się firmą sprzątająca posiadajaca doświadczonych pracowników. Dbamy o klienta jak i powierzona nam pracę i obiekty. Naszym priorytetem jest zadowolenie zleceniodawcy aby chętnie wracali do nas z zapytaniem o wolny termin na wykonanie pracy

Mig Clean photo

Mig Clean

03.10.2022

Mycie Okien · Wilda, Poznań

Firma Mig Clean zajmujemy się usługami utrzymania czystości, mycie okien, drobne naprawy malowanie mieszkań, prace ogrodowe.

Latarnik photo

Latarnik

28.02.2025

Mycie Okien · Praga-Południe, Warszawa

Stawiamy na niezawodność i wysoką jakość świadczonych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o detale i dostosowując ofertę do potrzeb klienta. Nasza ekipa to doświadczeni profesjonaliści, którzy wykonują swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Korzystamy z ekologicznych...

M-Perfekt photo

M-Perfekt

01.11.2025

Mycie Okien · Delegatura Kraków-Nowa Huta, Kraków

Oferta sprzatania obejmuje zarówno codzienne, okresowe, jak i specjalistyczne sprzątanie, a jej celem jest zapewnienie higienicznych, bezpiecznych i estetycznych warunków dla użytkowników. Kluczowymi cechami osoby sprzątającej są doświadczenie używanie sprawdzonych, ekologicznych środków czystości,...

Olha Bazhyna photo

Olha Bazhyna

18.09.2023

Mycie Okien · Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk

Mam na imię Olga. Jestem z Ukrainy. W Polsce 4 lata. Mieszkam w Gdańsku (łostowice) Pracuję w agencji sprzątającej. Mam również 2 lata doświadczenia pracy w hotelu. Zajmuję się sprzątaniem mieszkań, myciem okien. Posiadam własne środki czyszczące, Od państwa potrzebuję tylko odkurzacza. Mam dobre...

Mikołaj T. photo

Mikołaj T.

04.01.2024

Mycie Okien · Dębniki, Kraków

Specjalizuję się w profesjonalnym sprzątaniu, a moją pasję zamieniłem w zawód. Oferuję usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, obejmujące codzienne utrzymanie czystości oraz specjalistyczne sprzątanie. Skupiam się na dbałości o detale, zapewniając kompleksową obsługę.. Gwarantuję, że...

Wioletta J. photo

Wioletta J.

09.12.2022

Mycie Okien · Chorzów, Silesia

Sprzątaniem profesjonalnym dla klientów zajmuje się od ponad 10 lat,doświadczenia nabyłam jako pracownik w firmach o różnej profesji,od mycia okien w domu po mycie okien po wybudowaniu,sprzątanie hal,magazynów,biur,mieszkań,przychodni,salonów kosmetycznych,uczelni,sklepów,centów handlowych.Dlatego...

SoftClean Pro Sp. Z O.o. photo

SoftClean Pro Sp. Z O.o.

10.03.2026

Mycie Okien · Ochota, Warszawa

Zapewniamy profesjonalne i powtarzalne standardy sprzątania – bez chaosu i bez niespodzianek. Nasz zespół pracuje według sprawdzonych checklist, dzięki czemu każdy klient otrzymuje ten sam wysoki poziom usług przy każdej wizycie. Stawiamy na: • punktualność i terminowość • dokładność i dbałość o...

Vista Stay Home photo

Vista Stay Home

04.02.2026

Mycie Okien · Bielsko-Biała, Silesia

Vista Stay Home to firma zajmująca się zarządzaniem najmem krótkoterminowym oraz usługami sprzątającymi. Oferujemy kompleksową obsługę nieruchomości, dbając o porządek, sprawną organizację i komfort gości. Pracujemy w oparciu o doświadczenie, sprawdzony sprzęt oraz standardowe środki czystości.

TopClean Halyna Kuzmenko photo

TopClean Halyna Kuzmenko

31.01.2025

Mycie Okien · Nadma, Mazowsze

TopClean Szukasz niezawodnej firmy sprzątającej, która zadba o czystość Twojego biura lub pomieszczenia socjalnego? TopClean to idealny wybór dla Ciebie! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi sprzątające dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasza oferta Profesjonalizm i...

Błysk photo

Błysk

28.01.2025

Mycie Okien · Orunia-Święty Wojciech-Lipce, Gdańsk

Wychodzimy na przeciw potrzebom klienta, pracujemy na swojej, profesjonalnej chemii, mamy korzystne stawki i szybki czas realizacji zlecenia

Arleta P. photo

Arleta P.

14.02.2023

Mycie Okien · Wrociszów, Województwo Lubuskie

Profesjonalne środki czystości. Znajomość środków jak i ich zastosowanie na różnych powierzchniach względem ich armatury. Miłość do czystości jak i dokładność w pracy .

Julia K. photo

Julia K.

21.05.2023

Mycie Okien · Ostrołęka, Mazowsze

Jestem sumienną, odpowiedzialną osobą, która dokładnie wylona powierzone zadania.

Dorota C. P. C. photo

Dorota C. P. C.

05.05.2024

Mycie Okien · Krasne, Podkarpackie

Posiadam 20 letnie doświadczenie w usługach sprzątania. Przez wiele lat pracowałam w zagranicznych hotelach. Jestem mobilna i dyspozycyjna. Gwarantuje wysoką jakość usług sprzątania. Nawiąż ze mną współpracę i poczuj się jak w pięciogwiazdkowym hotelu.

Dorota K. photo

Dorota K.

06.02.2024

Mycie Okien · Wawrów, Województwo Lubuskie

Uważam się za osobę sumienną, a także odpowiedzialną..Pracuję z bardzo ogromną starannością, potrafię dobrze zorganizować sobie pracę. Cechują mnie spokój i opanowanie.

Pracowita Pszczółka Usługi sprzatania photo

Pracowita Pszczółka Usługi sprzatania

18.04.2023

Mycie Okien · Zdbice, Pomorze Zachodnie

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na innych rynkach pozwala nam zaoferować państwu profesjonalne usługi wykonywane na profesjonalnym sprzęcie i środkach.

Clean Space photo

Clean Space

07.02.2022

Mycie Okien · Rakowice, Dolny Śląsk

Oława, Strzelin, Dzierżoniów, Łagiewniki, Jordanów Śląski, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Kondratowice i okolice. Clean Space to firma która zajmuje się sprzątaniem. Poszukujemy zleceń. ✅ Sprzątamy różnego rodzaju pomieszczenia gospodarcze. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego pełnego profilu...

OpróżniamyPrzeprowadzamy.pl photo

OpróżniamyPrzeprowadzamy.pl

12.01.2026

Mycie Okien · Nysa, Województwo Opolskie

Dlaczego warto wybrać nas? Jesteśmy rodzinną firmą, która stawia na uczciwość, zaufanie i solidną pracę. Opróżniamy mieszkania, domy, piwnice i garaże sprawnie, bezpiecznie i z poszanowaniem mienia. Zapewniamy kompleksową usługę – od wynoszenia po sprzątanie. Działamy terminowo, rzetelnie i z...

Adrianna N. photo

Adrianna N.

03.01.2022

Mycie Okien · Łódź-Widzew, Łódź

Jestem młodą, energiczną kobietą. Mam dwójkę dzieci i chciałbym sobie dorobić, ponieważ na codzień zajmuje się malutkim dzieckiem i domem.

Klaudia P. photo

Klaudia P.

05.08.2022

Mycie Okien · Szpetal Górny, Kujawsko-Pomorskie

Oferuje kompleksowe sprzątnie mieszkań oraz domów . Specjalizuje się w świadczeniu usług utrzymania czystości w różnych obiektach użytku prywatnego . Zapraszam .

Dominika G. photo

Dominika G.

01.10.2024

Mycie Okien · Piła, Wielkopolska

Witam! Jestem Dominika. Interesuje się sztuką makramy, modą i architekturą wnętrz. Lubię sprzątać, szczególnie domy, ponieważ są po prostu ciekawsze. Miałam kiedyś okazję sprzątać hale sprzedażową przez miesiąc i była to psychiczna katorga. ;D Chętnie pomogę również w organizacji szaf, czy...

Małgorzata M. photo

Małgorzata M.

14.02.2022

Mycie Okien · Łódź-Śródmieście, Łódź

Posiadam doświadczenie w pracy ,jestem rzetelna oraz sumienna.Jestem mobilna więc dojazd nie stanowi problemu oraz posiadam własne środki.

Luiza M. photo

Luiza M.

02.01.2022

Mycie Okien · Kobylarnia, Kujawsko-Pomorskie

Podobno, szczęściem dla każdego z nas jest praca, którą się lubi. Ja lubię sprzątać. Robię to profesjonalnie, dokładnie i z uśmiechem na ustach. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

Anna O. photo

Anna O.

01.12.2021

Mycie Okien · Łódź-Bałuty, Łódź

Jestem sumienna pracowita uczciwa i bardzo poważnie traktuje swoją pracę oraz dokładnie i sumiennie wykonuje swoją pracę.

Usługi Sprzątające NATALIX photo

Usługi Sprzątające NATALIX

17.07.2023

Mycie Okien · Żelimucha, Pomorze Zachodnie

Witam . Jako firma sprzątająca oferuje kompleksowe sprzątanie klatek schodowych , biur ,oraz apartamentów. Zadbamy o komfort oraz czystość .

Zuzanna S. photo

Zuzanna S.

28.12.2021

Mycie Okien · Podgrodzie, Olsztyn

Sprzątam na terenie Olsztyna, regularnie lub jednorazowo, mam własne środki. Jestem dokładna, dyskretna i lubię tę pracę :) Jestem zaszczepiona, na życzenie klienta pracuję w maseczce ochronnej.

Dvbxtreme Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością photo

Dvbxtreme Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

07.06.2025

Mycie Okien · Radosiew, Wielkopolska

Dzien dobry Szanowni Panstwo, jestem tutaj aby pomóc państwu w realizacji czystości swoich obiektów. Jestem przekonana nany że moje doświadczenie i wnikliwe zaangażowanie spełni państwa oczekiwania.

Clean And Fresh Firma Sprzątająca photo

Clean And Fresh Firma Sprzątająca

24.01.2024

Mycie Okien · Gorazdowo, Warmia-Masuria

Nasza firma zajmuje się utrzymaniem czystości w mieszkaniach,domach ,biurach , współdziałanie mieszkaniowe ,obiekty publiczne . Jesteśmy firmą z doświadczeniem,podchodzimy do każdego klienta indywidualne , zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę klientów. Zapraszamy do współpracy i skorzystanie z...

Clean Fast photo

Clean Fast

07.12.2022

Mycie Okien · Łęczna, Lublin

Pieniądze lubią porządek dlatego Clean Fast Firma Sprzątająca przyciąga bogactwo. Zadzwoń jak potrzebujesz profesjonalnego sprzątania w domu, burze. Oferujemy pranie dywanów oraz pielęgnację terenów zielonych. W okresie zimowym świadczymy usługę odśnieżania. Zapraszamy do zlecania prac.

Ewelina R. photo

Ewelina R.

05.12.2020

Mycie Okien · Dziekanów, Lublin

Sprzatanie ogólne ; wycieranie kurzy, mycie okien , parapetow, mycie podlóg, sprzatanie kuchni mycie lazienki i toalety, mycie luster , odkurzanie , ,zmiana poscieli takze firan, mycie balkonu . Nie wykonuje prasowania lub gotowania. jestesmy przyjazni dla zwierzakow mamy malego kotka i dwa duze...

Tetianna M. photo

Tetianna M.

21.01.2022

Mycie Okien · Brzeg, Województwo Opolskie

Witam. Naprawdę lubię sprzątać 6 lat pracowałem w hotelu jako administrator i sprawdzałem sprzątanie pokojówek, więc znam jakość czystości i mogę to wszystko zrobić szybko i sprawnie. Polecam siebie)👌

Fiołek photo

Fiołek

27.01.2022

Mycie Okien · Obra, Wielkopolska

Zawsze dogodne i konkurencyjne ceny ,miła i pomocna obsługa, praca wykonywana z sercem

MARZENA G. photo

MARZENA G.

06.03.2024

Mycie Okien · Węgrów, Mazowsze

Solidne,dokładne sprzątanie. Posprzątam dorywczo Najbardziej interesuje mnie sprzątanie na stałe .

ARMEL photo

ARMEL

26.04.2022

Mycie Okien · Rywałd, Kujawsko-Pomorskie

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu mieszkań, domów, obiektów gospodarczych, hal itp. Jestemy bardzo dokładni i sumienni w tym co robimy. Dobry kontakt z klientem to podstawa .

Kinga L. photo

Kinga L.

19.01.2022

Mycie Okien · Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Jestem profesjonalna, posiadam doświadczenie, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Weronika K. photo

Weronika K.

14.10.2025

Mycie Okien · Jaroty, Olsztyn

Witam! Nazywam się Weronika. Sprzątaniem zajmuję się zawodowo już od ponad 6 lat. Przez te lata zdobyłam doświadczenie w różnych miejscach — od mieszkań i domów po biura, lokale usługowe i przestrzenie po remontach. Dzięki temu potrafię dopasować sposób pracy i środki czystości do każdego rodzaju...

Magdalena S. photo

Magdalena S.

21.11.2022

Mycie Okien · Cieciorka, Pomorze

-jestem sumienna,punktualna osoba. -wszystko zawsze mam dopięte na ostatni guzik. -szybko się uczę. - jestem gotowa i zdolna do pracy od zaraz

Marzena K. photo

Marzena K.

24.02.2023

Mycie Okien · Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Witam serdecznie chciałabym zaprosić do współpracy z moją osobą ponieważ znam się na swojej pracy i posiadam wieloletnie doświadczenie. Jestem godna zaufania i bardzo dokładną.

Firma Wielobranżowa Katarzyna Jaszka photo

Firma Wielobranżowa Katarzyna Jaszka

29.03.2025

Mycie Okien · Śródmieście-Bocianowo-Stare Miasto, Bydgoszcz

Wieloletnie doświadczenie, które spełnia oczekiwanie na najwyższą jakość usługi.

Express C. S. photo

Express C. S.

03.12.2024

Mycie Okien · Jelenia Góra, Dolny Śląsk

Oferujemy sprzątanie mieszkań , biur , apartamentów , jak również usługi ozonowania i prania tapicerki

Opinie klientów

Rejestracja Profesjonalistów

Jak działa usługa Mycie Okien na HomeRun?

Powiedz nam, czego potrzebujesz.

Odpowiedz na kilka pytań i utwórz swoje zapytania w 2 minuty.

Porównaj wyceny

Otrzymaj wyceny od fachowców, którzy najlepiej pasują do Twojego zapytania.

Wybierz wycenę, która najbardziej Ci odpowiada.

Zadawaj fachowcom pytania i sprawdzaj opinie poprzednich klientów. Wybierz najlepszą wycenę!

Często zadawane pytania

  • 1 - Czy muszę zapłacić, żeby wysłać zapytanie o usługę na stronie?

    Wysłanie zapytania o usługę, otrzymanie wycen i kontakt z fachowcami HomeRun jest w 100% darmowy.

  • 2 - Kiedy otrzymam wyceny?

    Fachowcy mają zazwyczaj od kilku godzin do 3 dni na sprawdzenie zapytań. Zależy nam przede wszystkim na najlepszych wycenach. Informację o wycenach dostaniesz przez SMS-a i e-maila. Po otrzymaniu powiadomienia “Otrzymano ofertę cenową”, zaloguj się na HomeRun, sprawdź wyceny i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.

  • 3 - Jak działa konkurowanie wycenami na HomeRun?

    HomeRun daje Ci możliwość otrzymania wycen od kilku fachowców i sprawia, że nie polegasz wyłącznie na jednej osobie. Dzięki konkurowania wycenami otrzymujesz więcej opcji i bardziej przyjazne ceny.

  • 4 - Czy opinie i oceny klientów na HomeRun są prawdziwe?

    Wszystkie opinie i oceny, które widzisz na profilu fachowca są prawdziwe i zostały przez nas zweryfikowane. Zawsze upewniamy się, że zlecenia zostały faktycznie wykonane.

  • 5- Ile kosztuje usługa Mycie Okien na HomeRun?

    Ceny usługi Mycie Okien wynoszą pomiędzy 200 zł a 1000 zł, w zależności od szczegółów zlecenia.

Rejestracja Profesjonalistów