Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Ogrodnictwo.

151 Ogrodnicy czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY

25 najlepszych Ogrodnicy

Ogrodnictwo - Arek Ar

Ogrodnictwo - Arek Ar

Witam oferuje: - pielęgnację ogrodów - wykaszanie oczyszczanie "nieużytków" - koszenie trawników - podkaszanie trudno dostępnych miejsc - porządkowanie (grabienie zamiatanie plewienie) - wycinka drzew --przycinanie żywopłotu - mycie kostki brukowej -czyszczenie rynien
Ogrodnik Ogrodnik

Ogrodnik Ogrodnik

Prace w ogrodzie całoroczna opieka nad ogrodami koszenie trawników aranżacje koszenie dużych terenów wycinka drzew Odśnieżanie Szybkie terminy przystępne ceny
Kasia Bolek

Kasia Bolek

Mgr inż. ogrodnictwa z doświadczeniem w zakresie doradztwa rolniczego oraz w projektowaniu ogrodów
Wierny Ogrodnik - Anna Dębska

Wierny Ogrodnik - Anna Dębska

Wprowadzamy zieleń na balkony tarasy i patia. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów będących absolwentami warszawskiej SGGW. Posiadamy niezbędną wiedzę teoretyczną jak i doświadczenie praktyczne. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie.
Zielona Przystan

Zielona Przystan

Zielona Przystań to pracownia architektury krajobrazu. Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem realizacją i pielęgnacją ogrodów prywatnych jak i terenów zielonych w przestrzeni miejskiej. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów oferujemy szeroką gamę rozwiązań z zakresu architektury ogrodowej – kompleksowe zakładanie ogrodów itd. Natomiast w sezonie zimowym specjalizujemy się również w profesjonalnym odśnieżaniu dachów posesji oraz parkingów.
Aura Studio Wnętrz

Aura Studio Wnętrz

świadczymy usługi porządkowe w pełnym zakresie tj. sprzątanie domów mieszkań a także powierzchni biurowych. Specjalizujemy się również w pielęgnacji terenów zielonych w zakładaniu ogrodów oferując również odśnieżanie. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie oraz realizacja.
Paweł Frankiewicz

Paweł Frankiewicz

Złota Rączka Ogrodnictwo Akwarystyka Hydraulika Elektryka Prace na wysokościach Monter
Bogdan Rybchak

Bogdan Rybchak

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma z wieloletnim doświadczeniem ” Studio Ogrodu” oferuje swoje usługi w zakresie projektowania i zakladania ogrodów.
Maciej Basaj

Maciej Basaj

Ogrodnictwo i zakładanie ogrodów. Profesjonalne sprzątanie budynków komercyjnych i wielomieszkaniowych. Pracę remontowe i współpraca z administracją.
Zrobimy Wszystko - Adam Duk

Zrobimy Wszystko - Adam Duk

wykonamy prawie każdą możliwą pracę. Dzięki współpracy z najwybitniejszymi studentami renomowanych szkół. Oferujemy niskie ceny przy świeżym i uczciwym podejściu do pracy. W swoich działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego zadania. Słowa kluczowe: Ogrodnictwo pielęgnacja ogrodów odśnieżanie żywopłoty sprzątanie koszenie trawy grabienie liści nasadzenia lekcje tenisa naciąganie rakiet przycinanie drzew malowanie mieszkań piła spalinow
Ogrody to nasza pasja - Marcin Wiesner

Ogrody to nasza pasja - Marcin Wiesner

Nasza Firma oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie projektowania zakładania oraz pielęgnacji terenów zieleni.
Flora district

Flora district

Ogrodnictwo nawodnienie zagospodarowanie terenów zielonych
Ogrody - Ogrody Gordo Studio

Ogrody - Ogrody Gordo Studio

Ogrody Gordo Studio - Pracownia architektury krajobrazu. Warszawa woj. mazowieckie. Polska. Profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów i terenów zielonych. Ogrody nowoczesne ogrody japońskie ogrody wodne ogrody przydomowe. Projektowanie i budowanie oczek wodnych stawów i fontann.
Ewa Gryguc

Ewa Gryguc

Oferujemy projekty ogrodów aranżacje zieleni porady projektowe. Wykonujemy ogrody zagospodarownie zielenią otoczenia firm dekoracje zielenią firm sal bankietowych i weselnych.
Stawiamy na zielone! - Zielone Ogrodniczki

Stawiamy na zielone! - Zielone Ogrodniczki

Zielone Ogrodniczki to firma którą tworzą młodzi ludzie z pasją kilkuletnim doświadczeniem oraz niezbędną wiedzą ogrodniczą. Właścicielką firmy jest mgr inż. Dorota Kowalczyk absolwentka kierunku Ogrodnictwo na SGGW w Warszawie. Prywatnie pasjonatka roślin natury i podróży.
Faustyna Marszałek

Faustyna Marszałek

Specjalizuję się w dziedzinie roślin ozdobnych. Ukończyłam ogrodnictwo na poziomie inżyniera w Katedrze Roślin Ozdobnych w SGGW a obecnie jestem na studiach magisterskich. Mam szeroką wiedzę na temat rozmnażania roślin chorób szkodników materiałoznawstwa oraz innych. Lubię dzielić się wiedzą z innymi oraz pomagać w rozwiązywaniu problemów. Ukończyłam także dwa kursy florystyczne i mogę się pochwalić dużymi zdolnościami manualnymi.
Jardin

Jardin

Autorską Pracownię Architektury Krajobrazu Jardin prowadzę od 2004 roku. Od tamtego momentu zrealizowałam ponad sto trzydzieści projektów zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Projektuję ogrody przydomowe komercyjne i publiczne. Tworzę projekty rewaloryzacji i rewitalizacji. Mogę zaaranżować wnętrza zielenią zaproponować projekt ogrodu na dachu czy założenie krajobrazowe.
Ekoogrodnicy

Ekoogrodnicy

Jesteśmy rodzinna firmą od ponad 10lat. Zajmujemy się utrzymaniem ogrodów.
Iwona Koszowska- Buzu

Iwona Koszowska- Buzu

Zakład Usług Ogrodniczych Iwona Buzuk wykonuję kompleksowe usługi ogrodnicze z mężem Krystianem Buzukiem. ogrodnictwo to nasza pasja. mąż ma ogromne doświadczenie i wykształcenie ogrodnicze
Paweł Szalecki

Paweł Szalecki

Wykonywanie pielęgnacja ogrodów realizowanie trawników zakładanie systemów nawadniania konserwacja i regulacja automatów. Zajmujemy się także rekultywacją gleby uprawą przygotowaniem podłoży pod nasadzenia. Posiadamy niezbędny sprzęt do koszenia trawników wertykulacji oraz doświadczenie w zakresie ochrony roślin. Wykonujemy niezbędne zabiegi pielęgnacyjne opryski. Przygotowujemy ogród do wiosny pielęgnujemy latem zabezpieczamy rośliny przed zimą. Zajmujemy się również wycinką drzew.
Rejestracja wykonawców - za darmo

Opinie klientów

Inne informacje
Jeśli zajmujesz się Ogrodnictwo  Rejestracja wykonawców - za darmo