Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Sprzątanie Biur.

159 Firmy Sprzątające czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY

25 najlepszych Firmy Sprzątające

BAŃKA-Firma Sprzątająca

BAŃKA-Firma Sprzątająca

Moja działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Specjalność to pranie tapicerki meblowej i samochodowej, zajmuje się również ogólnym sprzątaniem mieszkań ,biur ,domów oraz myciem okien. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie firmy Karcher oraz na najwyższej jakości środkach czystości. Jestem osobą dokładna i sumienna oraz odpowiedzialna i uczciwą.
Flash

Flash

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami sprzątania powierzchni biurowych, apartamentów, mieszkań prywatnych. Nasz zakres usług obejmuje również ozonowanie pomieszczeń, mycie elewacji zewnętrznej, kostki brukowej i odśnieżanie. Pracujemy na terenie całego Trójmiasta. Praca wykonywana na własnym sprzęcie i środkach. Bezpłatna wycena u klienta, szybkie terminy realizacji.
BLACK PEARL TROJMIASTO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

BLACK PEARL TROJMIASTO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Generalne sprzątanie lokalu użytkowego, Mycie okien, witryn, ram okiennych i parapetów, Czyszczenie i nabłyszczanie podłogi, Odkamienianie urządzeń w łazience i toalecie, Usuwanie zabrudzeń w pomieszczeniach socjalnych Usuwanie wszelkiego rodzaju kurzu w pomieszczeniach biurowych, Pranie wykładzin i tapicerek. Czyszczenie biurek, krzeseł i stołów
Dorota  P.

Dorota P.

Podejmując współpracę z firmą "Mucha nie siada" zyskujesz zaufanego i uczciwego partnera. Stawiamy przede wszystkim na jakość dzięki doświadczonym, rzetelnym i uczciwym pracownikom. Partnerstwo z nami w zakresie utrzymania czystości w biurach opiera się o indywidualne ustalenia dotyczące zakresu obowiązków, rozmiaru oraz specyfiki obiektu, o który mamy dbać. Dla naszych Klientów pracujemy również w nocy i weekendy.
Clean End Fast

Clean End Fast

O NAS Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz zapytania dotychczasowych Klientów wykonujemy szeroki zakres usług porządkowych dla firm, przedsiębiorstw i Klientów indywidualnych. Doświadczenie kadry zarządzającej oraz sprawdzony i odpowiedzialny personel to nasza recepta na sukces. Dzięki temu możemy realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Płynna współpraca z dostawcami pozwala na wykonanie każdego zlecenia przy zachowaniu korzystnej ceny w odniesieniu do wysokiej jakości usługi. Dla
Timtem

Timtem

Jesteśmy zespołem pracowitych i dokładnych Ukrainek, który chcą, żeby nasz klient był zadowolony naszą pracą, przerabiamy , poprawiamy bez dodatkowych kosztów .Robimy wzorowo :)
Servicecleaning.pl

Servicecleaning.pl

Nasza firma sprzątająca www.ServiceCleaning.pl profesjonalne sprzątanie na terenie Krakowa oraz w jego okolicach. Sprzątanie wykonują tylko zaufane i sprawdzone osoby sprzątające z referencjami. Ofertę sprzątania biur przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, aby zapewnić doskonałą czystość i atrakcyjny cennik.
Pulire Service

Pulire Service

Usługi Sprzątające Oferta dla Firm oraz osób Prywatnych Sprzątanie wnętrz obiektów firmowych. Zajmujemy się regularnym sprzątaniem biur i obiektów firmowych, w tym także hal, magazynów czy sklepów na obszarze miast: Warszawa, Kraków, Wrocław Poznań Szczecin Łódź Katowice Gdańsk Gdynia Sopot. Cenimy sobie czas i komfort pracy naszych Klientów, dlatego zarówno zakres wykonywanych usług porządkowych, jak i ich częstotliwość, termin realizacji oraz system pracy dostosowujemy do indywidualnych po
Perfekcyjna Czystość

Perfekcyjna Czystość

Firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje profesjonalne sprzątanie biur klatek schodowych obiektów magazynowych i innych. Wykonujemy również sprzątanie po remontach i budowach. Zajmujemy sie także doczyszczaniem różnych powierzchni. Pracujemy na profesjonalnej chemii wystawiamy faktury. Obsługujemy firmy z całej Warszawy i okolic.
A&T

A&T

Firma zajmuje się kompleksowym sprzątaniem: biur hali produkcyjnych domów po remontach bloków w stanie deweloperskim wspólnot spółdzielni terenów zielonych. Czyszczenie Kostki brukowej Elewacji
Full Cleaning

Full Cleaning

FIRMA SPRZĄTAJĄCA FULL CLEANING WARSZAWA .Specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań domów i biur na terenie Warszawy i okolic .Cechujemy się solidnością wysokim standardem i terminowością świadczonych usług. ZADOWOLENIE KLIENTA TO DLA NAS PRIORYTET . Oferujemy sprzątanie domów i mieszkań w kilku wariantach : - SPRZĄTANIE PODSTAWOWE -GENERALNE PORZĄDKI -SPRZĄTANIE PO REMONCIE -SPRZĄTANIE PO WYNAJMIE
Ossa

Ossa

Specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań domów i biur na terenie Warszawy i okolic .Cechujemy się solidnością wysokim standardem i terminowością świadczonych usług. ZADOWOLENIE KLIENTA TO DLA NAS PRIORYTET . Oferujemy sprzątanie domów i mieszkań w kilku wariantach : - SPRZĄTANIE PODSTAWOWE -GENERALNE PORZĄDKI -SPRZĄTANIE PO REMONCIE I PO BUDOWIE-SPRZĄTANIE PO WYNAJMIE -SPRZĄTANIE BIUR -SPRZĄTANIE PRZED O PO IMPREZACH -PRASOWANIE -MYCIE OKIEN.
Kalpa

Kalpa

KALPA Cleaning Services - sprzątanie obsługa biur przeprowadzki. • Sprzątanie biur • Sprzątanie poremontowe • Mycie okien witryn elementów przeszklonych • Pranie wykładzin i tapicerek • Sprzątanie mieszkań i domów w stanie deweloperskim • Specjalistyczne dezynfekcje łazienek • Dezynfekcja i mycie parowe • Sprzątanie i dezynfekcja stanowisk biurowych (komputerowych) • Sprzątanie restauracji
Work INN

Work INN

Firma sprzątająca oferuje swoje usługi w zakresie sprzątania mieszkań biur domów. Działamy na rynku ponad 3 lata mamy doświadczenie i wyszkoloną kadrę. Używamy profesjonalnego sprzętu Kehera oraz certyfikowanych środków czyszczących. Konkurencyjne ceny pozwalają na szybką realizację zamówienia. Na życzenie klienta możemy wystawić fakturę VAT.
Anna

Anna

Dzień dobry Szukam pracy przy sprzątaniu domów mieszkań biur również sprzątanie po remoncie. Jestem ukraiński mam 34 lata. Doświadczenie ponad dwa lata. Płatność za usługi na podstawie umowy. W zależności od ilości pracy. Gwarantuję przyzwoitość staranność i wydajność.
Feel Nature

Feel Nature

Firma Feel Nature zajmuje się ekologicznym sprzątaniem mieszkań cenimy jakoś i bardzo dokładne wykonanie usługi dostosowane do naszego klienta. Nie masz ochoty lub czasu na sprzątanie domu? Możesz zatem zdecydować się na profesjonalną usługę firmy sprzątającej. Zapewniamy jakość i szybkość wykonania usługi. Każdy termin uzgadniamy indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Najważniejsze dla nas jest spełnienie oczekiwań klienta.
Firma Sprzątająco-Remontowa

Firma Sprzątająco-Remontowa

Posiadam firmę sprzątająca zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem biur lokali mieszkalnych także sprzątaniem pomieszczeñ po remoncie ...po lokatorach mycie okien czyszczenie fug i płytek sprzątanie po gołębiach ..Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Konkurencyjne ceny i miła obsługa.
Firma Sprzątająca Crystal

Firma Sprzątająca Crystal

Firma Sprzątająca Crystal specjalizuje się w profesjonalnych usługach sprzątania dla biur oraz obiektów biurowych. Zajmujemy się: myciem okien i witryn. Współpracujemy m.in. z biurami biurowcami sklepami aptekami gabinetami instytucjami publicznymi obiektami przedszkolami czy innymi nieruchomościami w których czystość jest bardzo ważna.
Kotom

Kotom

Firma sprzątająca "Kotom sp. z o.o" od 10 Lat zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem: - sprzątanie biur - sprzątanieb hoteli - sprzątanie apartamentów pod wynajem - sprzątanie przychodni lekarskich i kosmetycznych - Mieszkań - Domów
Dmitr

Dmitr

Oferujemy Państwu usługi takie jak : -Kompleksowe sprzątanie domów mieszkań biur lokali usługowych -Doczyszczanie po budowlane Nasza firma specjalizuje się zarówno w sprzątaniach jednorazowych jak i podejmujemy współpracę na dłuższy okres czasu w zależności od potrzeb klientów. Wystawiamy fakturę Vat
Clean Surface

Clean Surface

Jesteśmy firma świadcząca pełny zakres prac porządkowych oraz usług florystycznych Zajmujemy się profesjonalnym utrzymaniem czystości. Sprzątanie biura Sprzątanie lokali komercyjnych Sprzątanie po pracach budowlanych Sprzątanie obiektów i budynków
Piotr

Piotr

Oferuję usługę ozonowania i sprzątania biur na terenie Warszawy i okolic. Usługę przeprowadzamy przy użyciu profesjonalnego sprzętu o wysokiej wydajności z polskimi atestami. Działamy na rynku od 8 lat z powodzeniem realizując działania z zakresu sprzątania i dezynfekcji. Usługę ozonowania kontrolujemy za pomocą certyfikowanych testerów i możemy udostępnić wyniki naszych działań.
Lum Organic

Lum Organic

Profesjonalne sprzątanie biur osiedli wspólnot mieszkaniowych ogrody działki pod budowę i po budowie prace konserwacyjne wycinka przycinka drzew koszenie trawy grabienie liści.
Cacy Chata

Cacy Chata

Oferujemy usługi cykliczne jednorazowe oraz na zawołanie. - Sprzątanie mieszkań i domów incydentalne regularne na zawołanie. - Gruntowne porządkowanie po remontach. - Sprzątanie biur lokali gastronomicznych. - Mycie okien czyszczenie podłóg w tym dużych powierzchni i mnóstwo innych usług porządkowych.
Mariola Wojda

Mariola Wojda

Posiadam doświadczenie w sprzątaniu -pokoi gościnnych w hotelu -biur -sal konferencyjnych -sal wykładowych -pomieszczeń technicznych -fokusowni -magazynów -korytarzy -klatek schodowych -wszystkich przeszkleń -wind -przyległych terenów do danego obiektu -czyszczeniu sprzętów biurowych
Jeśli zajmujesz się Sprzątanie Biur  Rejestracja wykonawców - za darmo