Zaoferuj Usługę
92 Firm Sprzątających Mieszkania czeka na Ciebie - Tysiąclecia.
Łącznie 92 Firm Sprzątających Mieszkania jest gotowych świadczyć najwyższej jakości usługi w Tysiąclecia.
Średnio 5 punktów oceny ułatwia wybór odpowiedniego dostawcy usług w Tysiąclecia.
Zbiór 18 prawdziwych i zatwierdzonych opinii z Tysiąclecia pomoże w podjęciu decyzji.
W zeszłym roku 78 klienci Sprzątanie Mieszkań zaufali HomeRun w Tysiąclecia.
Zależy nam, aby nasi fachowcy świadczyli usługi najlepszej jakości. Z HomeRun masz pewność, że Twój projekt przebiegnie bez przeszkód.

Jestem sumienna, uczciwą osobą, staram się dobrze wykonać swoją pracę i zadbać o każdy szczegół.

Oferujemy pełen zakres usług sprzątania pomieszczeń, nieruchomości, biur, mycie okien, pranie kanap i dywanów.

Wykonywane czynności: - Mycie okien - Mycie podłóg - Odkurzanie -Ścieranie kurzy - Mycie łazienek/toalet ( Wszystkie czynności domowe ) - Biura - Mieszkania - Domy

Jestem osobą dokładną, pracowitą, uśmiechniętą, sumienną oraz zawsze daje z siebie 100%

Jestem 28letnia dziewczyna która jest sumienną pracowita uczciwą punktualną. Mam 5 letnie doświadczenie w sprzątaniu domów nawet u lekarzy. Zajmuje się okazjonalnie myciem okien jak i również prasowaniem. Sprzątnie u siebie w mieszkaniu jak i obowiązki domowe również dodają człowiekowi wprawy jak i...

Witam mam doświadczenie w sprzątaniu, Byłam przez rok zastępca gospodarzy budynków. Pracowałam również sprzetajac biura :)
Odpowiedz na kilka pytań i utwórz swoje zapytania w 2 minuty.
Otrzymaj wyceny od fachowców, którzy najlepiej pasują do Twojego zapytania.
Zadawaj fachowcom pytania i sprawdzaj opinie poprzednich klientów. Wybierz najlepszą wycenę!
Wysłanie zapytania o usługę, otrzymanie wycen i kontakt z fachowcami HomeRun jest w 100% darmowy.
Fachowcy mają zazwyczaj od kilku godzin do 3 dni na sprawdzenie zapytań. Zależy nam przede wszystkim na najlepszych wycenach. Informację o wycenach dostaniesz przez SMS-a i e-maila. Po otrzymaniu powiadomienia “Otrzymano ofertę cenową”, zaloguj się na HomeRun, sprawdź wyceny i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada.
HomeRun daje Ci możliwość otrzymania wycen od kilku fachowców i sprawia, że nie polegasz wyłącznie na jednej osobie. Dzięki konkurowania wycenami otrzymujesz więcej opcji i bardziej przyjazne ceny.
Wszystkie opinie i oceny, które widzisz na profilu fachowca są prawdziwe i zostały przez nas zweryfikowane. Zawsze upewniamy się, że zlecenia zostały faktycznie wykonane.
Ceny usługi Katowice Tysiąclecia Sprzątanie Mieszkań wynoszą pomiędzy 150 zł a 2000 zł, w zależności od szczegółów zlecenia.
Wiola W.
Sprzątanie Mieszkań
23/10/2025
Jestem bardzo zadowolona, mieszkanie zostało wysprzątane na błysk, żadnych problemów, wszystko czyściutkie, porządne, pachnące i wspaniałe, Pani sympatyczna, szybka i konkretna. Serdecznie polecam, ja sama z całą pewnością skorzystam z usług tej ekipy jeszcze nie jeden raz. :) Wiola
Roman S.
Sprzątanie Mieszkań
01/10/2025
Jestem bardzo zadowolony z usługi. Profesjonalne wykonanie. Wszystko było ładnie posprzątane. Polecam!
Magda A.
Sprzątanie Mieszkań
16/03/2025
Nasze mieszkanie nigdy nie było tak czyste. Pani Maria poradziła sobie w niesamowicie szybkim czasie i niesamowicie dokładnie posprzątała każdy zakamarek naprawdę dużego mieszkania. Oby więcej takich specjalistów na rynku - na pewno będę polecała dalej. Poprzednia pani nie zrobiła tego dokładnie i zajęło jej to dużo więcej czasu, polecam panią Marię i na pewno skorzystam ponownie z jej usług.
Katarzyna T. T.
Sprzątanie Mieszkań
22/11/2024
Pani Maria jest dokładna w swojej pracy. Nie trzeba jej wskazywać co ma zrobić. Jestem zadowolona z jej pracy.
Daria M.
Sprzątanie Mieszkań
30/10/2024
Wspaniale posprzątane Bardzo dokładnie Starannie Wszystko zrobione tak jak prosiłam Polecam całym sercem
Marcin K.
Sprzątanie Mieszkań
19/09/2024
Potrzebowałem przygotować mieszkanie, które było w stanie niemal ruiny, do remontu i Pani Maria wykonała to zadanie w sposób celujący. Naprawdę ogromny szacunek, że uporała się ze wszystkim w trzy dni. Kontakt zachowałem, ponieważ mam zamiar skorzystać z Jej usług jeszcze nie raz. Gorąco polecam!
Marzena B.
Sprzątanie Mieszkań
18/07/2024
Mieszkanie dokładnie posprzątane wg. wcześniejszych ustaleń. Bardzo dobry kontakt z Panią Marią. Szczerze polecam.
Pawel L.
Sprzątanie Mieszkań
23/05/2024
Wszystko zostało zrobione na najwyższym poziomie. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wykonania usługi, dbałości o każdy szczegół. Polecam serdecznie!