Otrzymaj 4 oferty cenowe w kategorii Układanie Kostki Brukowej.

150 Brukarze czeka na Ciebie.

OTRZYMAJ 4 OFERTY

25 najlepszych Brukarze

Sfinks

Sfinks

Główną działalnością firmy Sfinks jest sprzedaż kostki brukowej i szeroko rozumianej galanterii betonowej takiej jak: krawężniki obrzeża palisady pustaki ogrodzeniowe płyty chodnikowe płyty ażurowe płyty tarasowe. Sprzedaż kostki brukowej kierujemy zarówno do klientów detalicznych jak i stałych odbiorców takich jak firmy brukarskie oraz ogrodnicze. Obszar naszej dystrybucji to przede wszystkim województwo mazowieckie.
Trans-mech Łukasz Gunerka

Trans-mech Łukasz Gunerka

Specjalizujemy się w następujących usługach: - roboty ziemne (niwelacja terenu wykopy fundamentowe zasypki fundamentów i inne) - układanie kostki brukowej - rozbiórki i wyburzenia obiektów prywatnych i komercyjnych. - transport materiałów sypkich (ziemia ogrodowa piach żwir kruszywa drogowe) - wynajem wywrotek koparek i koparko - ładowarek
Brukland

Brukland

Firma Brukland istnieje na rynku od blisko 30 lat powstała w 1986r. Sprzedażą i transportem kostki brukowej zajmujemy się chwili powstania pierwszej wytwórni Bauma Unicon w 1991r. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie dzięki czemu możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz usług z zakresu brukarstwa.
Zakład Robót Brukarskich Leszek Krasnodębski

Zakład Robót Brukarskich Leszek Krasnodębski

Ponad 25-cio letnie doświadczenie jakie posiadamy w układaniu kostki brukowej jest dla nas powodem do dumy oraz świadectwem wiarygodności i rzetelności którą zostaliśmy obdarzeni przez naszych Klientów. Staramy się aby oferowane przez nas produkty były jak najwyższej jakości dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi!
Krusz Bruk

Krusz Bruk

Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe usługi z całym materiałem lub samą robocizną. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy rzetelną firmą tworzymy rozwiązania które są solidne i trwałe na długie lata.
Bruk Projekt

Bruk Projekt

ZAKES USŁUG • posesje prywatne • tarasy i schody • artystyczne układanie kostki • drogi place parkingi chodniki • sprzedaż kostki brukowej • odwodnienia posesji • sprzedaż ziemi ogrodowej przesiewanej • sprzedaż piasku i innych kruszyw
Kostka Brukowa24

Kostka Brukowa24

Układanie oraz projektowanie kostki brukowej Zachęcamy do skorzystania z oferty projektowania kostki brukowej i układania jej na wyznaczonym terenie – na drodze chodniku czy też prywatnej posesji.
KamiBruk

KamiBruk

Oferujemy: - układanie kostki na posesjach - układanie podjazdów do garażu - układanie ścieżek tarasów schodów - układanie chodników i parkingów - odwadnianie terenów.
Mark Brukarstwo

Mark Brukarstwo

Układanie kostki brukowej betonowej i granitowej montaż ogrodzeń z płyt betonowych montaż kręgów betonowych montaż siatek ogrodzeniowych utwardzanie terenu.
Remston

Remston

Roboty brukarskie w Warszawie - używamy profesjonalnego sprzętu! Praca brukarza polega na budowie podjazdów chodników parkingów i tarasów. Wszystkie zlecenia realizujemy przy użyciu najlepszego specjalistycznego sprzętu.
BujBruk Brukarstwo - Marcin Bujalski

BujBruk Brukarstwo - Marcin Bujalski

Firma z doświadczeniem w branży szybko i solidnie ułoży Państwu kostkę brukową Udzielamy gwarancji wystawiamy faktury VAT dojazd do klienta gratis i niezobowiązująco Cena za robociznę jak również za kompleksową usługę uzależniona od rodzaju kostki podbudowy i dostosowywana indywidualnie do klienta
Kamil Kużawski

Kamil Kużawski

Jesteśmy młodą ale już doświadczoną ekipą brukarską która nie oferuje swoich usług w różnych dziedzinach lecz skupia się tylko i wyłącznie na jednym fachu którym jest brukarstwo. Nasze ceny są konkurencyjne a terminy elastyczne. Zapraszamy do współprac
GOD SERWIS BARTŁOMIEJ BOŻEK

GOD SERWIS BARTŁOMIEJ BOŻEK

Nasza oferta obejmuje: projektowanie i realizacje gotowych projektów brukarskich. W szczególności zajmujemy się budowa ciągów komunikacyjnych podjazdów tarasów schodów oraz wszystkiego co jest związane z kostką brukową. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do współpracy.
Edward Lewandowski

Edward Lewandowski

Firma istnieje od 1986 roku i z powodzeniem utrzymuje się na warszawskim rynku. Wykonujemy powierzchnie z kostki brukowej i granitowej oraz odwodnienia budynków. Praca kompleksowo lub z materiałów powierzonych.
Brukarstwo Zbigniew Sokołowski

Brukarstwo Zbigniew Sokołowski

Układaniem kostki brukowej zajmujemy się od niemal 30 lat.
Wioleta

Wioleta

Budowa i remonty: kostka brukowa/wykonywanie murów żelbetonowych/nawierzchnie z kostki betonowej i kamiennej/elewacje/ocieplenia/malowanie.
BRUKARSTWO WARSZAWA - TOMASZ KURCZEWSKI

BRUKARSTWO WARSZAWA - TOMASZ KURCZEWSKI

Wykonujemy wszelkiego rodzaju usługi związane z brukarstwem jak również prowadzimy sprzedaż kostki brukowej działamy na terenie Warszawy i okolic.
Przemysław Korczak

Przemysław Korczak

Działalność: układanie kostki brukowej i granitowej kompleksowo modernizacja dróg ulic i placów odnowa nawierzchni projektowanie i zagospodarowanie terenów zielonych. Teren działalności: woj. świętokrzyskie mazowieckie lubelskie. Nasza firma istnieje na rynku od 1996 roku.
Marcin Wolak

Marcin Wolak

Ogólno remontowo budowlane Ogrodzenia kostka brukową malowanie koszenie itp.
Gold Bruk

Gold Bruk

Sprzedaż kostki brukowej usługi brukarskie
Jeśli zajmujesz się Układanie Kostki Brukowej  Rejestracja wykonawców - za darmo